Psychomotorická poradna

Nejdůležitější období z hlediska psychomotorického vývoje dítěte jsou první týdny, měsíce a rok života dítěte. Zkušenosti a dovednosti, které dítě získává v prvním roce, jsou pevným základem pro jeho celý další život.

Poradna psychomotorického vývoje je určena všem dětem od narození do 12 – 15 měsíce věku. Vycházíme z metodiky Evy Kiedroňové.

Cílem Poradny o psychomotorickém vývoji dítěte je:

  • Informovat rodiče jaké nejdůležitější dovednosti by mělo dítě postupně zvládnout, jakým způsobem a v jaké posloupnosti.
  • Naučit rodiče sledovat projevy svého dítěte, motivovat ho k aktivnímu pohybu a stimulovat kojence k postupnému rozvoji důležitých dovedností správným způsobem.
  • Nácvik manipulace s dítětem, ukázka a nácvik společných her

Poradnu lze navštívit v kterémkoliv měsíci života dítěte preventivně nebo za účelem rady, případně řešení konkrétního problému.

OBJEDNÁNÍ A KONTAKTOVÁNÍ LEKTORKY ZDE

 

CENÍK:

Individuální hodiny

Úvodní hodina (60 minut)                  590 Kč

Konzultace (30 minut)                        390 Kč

Manipulace (90 minut)                       750 Kč

2 děti stejného věku (60 min.)            590 Kč

Skupinové lekce / kurzy (termíny jsou vypisovány v průběhu roku)

Manipulace s kojencem – skupinový workshop (120 minut): 750 Kč za pár (maximálně 5 párů v kurzu)

Něžná náruč rodičů – skupinový kurz 5 hodin (zpravidla rozděleno na 2 x 2,5 hodiny): 1.650 Kč za pár (maximálně 5 párů v kurzu)

Rozvíjej se děťátko – skupinová přednáška zaměřená na správný psychomotorický vývoj dítěte, vhodnou stimulaci, čeho se vyvarovat, co podpořit,…  (120 minut): 750 Kč za pár (maximálně 5 párů v kurzu)