Venkovní hra v Hostivařském lesoparku

posted in: Rodinné centrum | Comments

Věříme, že bez ohledu na nastavená i plánovaná opatření bude možné do lesa chodit stále.
A tak tu pro Vás mám další venkovní hru, tentokrát skřítkovskou 🧙‍♂️

Že nevíte o co jde??
Jedná se o venkovní hru v Hostivařském lesoparku, při které děti podle mapy hledají ukryté skřítky a jejich čepičky. Postupně tak děti projdou celou trasu, a pokud se jim podaří najít všechny skřítky a správně zaznamenat barvy jejich čepiček, tak mají možnost si na konci hry vyzvednout malou odměnu.
Trasa je dlouhá necelé 2 km a je vedena po zpevněných lesních cestách a skřítci jsou umístěny v blízkosti trasy tak, že na ně děti bez obtíží uvidí. Kočárkem je cesta sjízdná, obdobně to platí pro odrážedlo.

Objednávky v našem rezervačním systému: https://pilnevcelky.auksys.com/master/

Hru je vhodné objednat pár dní předem, aby stihla platba doputovat na náš účet a Vy jste si stihli materiály vytisknout a alespoň pokyny ke hře předem přečíst.

 

 

A zde malá ukázka z příběhu…..

Určitě to znáte, doma si uložíte do skříně, šuplíku nebo na stolek Vaši oblíbenou hračku, a když ji pak za nějakou dobu hledáte, tak né a né ji najít…. Nakonec se pak zcela nepochopitelně objeví třeba za postelí, v lednici nebo v kelímku se zubním kartáčkem. Podobné takové věci se stávají nejen Vám, ale i dospělákům a to po celé zemi. Lidé si zpravidla řeknou, že jsou roztržití, nebo že to nějak popletli. Ale tak to není! To jen u vás doma bydlí skřítci. Ale pozor! To není nic špatného, ba naopak, mít doma skřítky, to je ohromně výhodné. My skřítci se staráme o spousty věcí, na které lidem nezbývá čas.